Témata: 

Čo je Lepšia starostlivosť?

„Často sa stretávame s tým, že sa ľudia boja s lekármi otvorene hovoriť o svojich zdravotných problémoch, a nedozvedia sa…

Tlač
E-mail

„Často sa stretávame s tým, že sa ľudia boja s lekármi otvorene hovoriť o svojich zdravotných problémoch, a nedozvedia sa tak o metódach, ktoré sa vďaka novým poznatkom a technológiám neustále vyvíjajú. Preto sme sa rozhodli realizovať projekt Lepšia starostlivosť,“ komentuje zmysel projektu Lubomír Klepáč, viceprezident divízie Aesculap.

Súčasťou projektu Lepšia starostlivosť je osvetový web www.lepsiastarostlivost.sk , ktorý ste práve navštívili. Nájdete tu rozhovory s lekármi, skúsenosti pacientov, poradňu a ďalšie informácie k daným ochoreniam alebo zdravotným problémom.

 

Skupina B. Braun

Koncern B. Braun působí na celosvětovém trhu 175 let a dnes patří k největším výrobcům zdravotnických produktů na světě. Hlavní sídlo je v německém Melsungenu, pobočky má v 60 zemích světa. Skupinu B. Braun CZ/SK tvoří B. Braun Medical (dodavatel zdravotnických prostředků), B. Braun Avitum (provozovatel 26 dialyzačních středisek) a Aesculap Akademie (mezinárodní vzdělávací instituce). Skupina B. Braun v České a Slovenské republice působí od roku 1993 a zaměstnává přes 600 lidí. Více na www.bbraun.cz. Hlavním charitativním projektem Skupiny B. Braun je B. Braun pro život. Podporuje vybrané neziskové organizace i jednotlivce. Více na www.bbraunprozivot.cz.

Kontakt

B. Braun Medical s.r.o.
V Parku 2335/20
CZ-148 00 Praha 4

Tel. +420-271 091 111
Fax +420-271 091 112
e-mail: info@bbraun.cz
www.bbraun.cz